Uzziniet kā var kļūt jaunākam līdz ar vecumu!

Uzziniet kā var kļūt jaunākam līdz ar vecumu! Interneta aptieka Latvija Rīga preces veselībai
Ķermeņa novecošanās vienmēr pārsteidz – tā sākās nemanāmi, pazeminoties smadzeņu, sirds, aknu funkciju bioķīmiskajām reakcijām. Tad parādās ārējie simptomi: krunciņas, sirmi mati, locītavu darbības traucējumi.

Ķermeņa novecošanās vienmēr pārsteidz – tā sākās nemanāmi, pazeminoties smadzeņu, sirds, aknu funkciju bioķīmiskajām reakcijām. Tad parādās ārējie simptomi: krunciņas, sirmi mati, locītavu darbības traucējumi.

Dzīvība ir iespējama pateicoties diviem faktoriem: peptīdu olbaltumiem, kas ir informācijas nesēji, un DNS, kas kalpo kā matrica un pati nav aktīva. Peptīdiem apvienojoties ar kādu DSN posmu (gēnu), tiek palaists specifisko olbaltumu sintēzes process un dzīve turpinās.


Kā izprast peptīdu, hormonu un fermentu darbības atšķirības mūsu ķermenī?

Hormoni ir kā pianista pirksti, kas iedarbojas uz klavieru taustiņiem (šūnu receptori), un klavieres (šūnas) raida mūziku atkarībā no pianista darbībām

 

 

Fermenti paātrina reakcijas, atvieglo sadalīšanās vai sintēzes procesus, samazinot šūnu enerģijas patēriņu. Tie ir kā šķīdums ugunskura degšanai, ja malka ir mitra.

Peptīdu bioregulatori mijiedarbojas tieši ar šūnas DNS, paātrinot ģenētiskās informācijas nolasīšanu, ko ir ierakstījusi pati daba.

Peptīdi ir kā uzraugi, kuri liek strādāt pašai šūnai.
Ja šūna darbojas labi, arī orgāns kopumā darbojas labi. Šūnu darbības traucējumi izraisa slimību.

Izārstēt slimību iespējams ar trūkstošu vielu uzņemšanu, bet tad šūna slinkos un pārstās darboties pavisam. Tāpēc efektīvāk ir likt šūnai strādāt, un ķermenis ārstēs pats sevi.

Pētot novecošanās procesus, Sanktpēterburgas Bioregulācijas un gerontoloģijas institūta zinātnieki nāca pie secinājuma, ka peptīdu trūkumu iespējams aizpildīt.

Eksperimentos tika noskaidrots, ka peptīdi ir absolūti vienādi visiem zīdītājiem un spēj nokļūt asinīs gan caur zarnām, gan caur ādu. Tas ļāva iegūt peptīdus no jaunu, veselu dzīvnieku audiem un dažādos veidos ievadīt tos cilvēka ķermenī.


Balstoties uz Sanktpēterburgas zinātnieku izstrādātajām tehnoloģijām, no dzīvnieku orgāniem un audiem tika izdalīti peptīdi, kas ir spējīgi līdz optimālam līmenim atjaunot vielmaiņu to audu šūnās, no kurām tie tika izdalīti (piemēram, no aknām iegūtie peptīdi iedarbojas uz aknām).

Šos peptīdus atšķir to regulējošā iedarbība: ja šūnas funkcija ir pavājināta, peptīdi to stimulē, bet ja funkcija ir kāpināta, peptīdi samazina to līdz normālam līmenim. Tas ļāva radīt jaunu ārstniecības preparātu klasi – peptīdu bioregulatorus.

Bioregulatoru kompleksā uzņemšana, ko veica „Gazprom” 11 tūkstoši darbinieku, samazināja saslimšanas vairāk nekā divreiz, kas veicināja darbspēju paaugstināšanos un sniedza būtisku ekonomisku efektu!

Neviens no esošajiem ārstniecības preparātiem nav izgājis tik ilgstošu un drošu aprobāciju uz cilvēkiem un dzīvniekiem kā peptīdi. To efektivitāte cīņā ar dažādām saslimšanām ir eksperimentāli un zinātniski pierādīta uz pelēm, žurkām, pērtiķiem un vairāk nekā 15 miljoniem cilvēku, kuriem sniegta palīdzība bioregulatoru veidā.

Šodien peptīdu pielietošana ir labākais risinājums ķermeņa atjaunošanai un onkoloģisko slimību profilaksei.

 

 


Šo uztura bagātinātāju drošumu pēta tik pat rūpīgi kā zāles.

Blaknes nav novērotas.

Nav iespējams pārsniegt dozējumu.

Savietojami ar jebkurām zālēm un uztura bagātinātājiem.

Kontrindikācijas:
1.    Individuālā nepanesība.
2.    Grūtniecība.
3.    Mātes, kas baro ar krūti (grūtniecība un zīdīšanas posms ir īsi, līdz ar to pētījumi šai grupai netika veikti).

Mūsu aptiekā piedāvājam Sanktpēterburgas Bioregulācijas un gerontoloģijas institūta izstrādāto peptīdu bioregulatoru grupu. Par peptīdu bioregulatoru lomas atklājumu institūta direktors V.H.Havinsons nominēts Nobela prēmijai.